Milena Eli Lapková


Narodila se koncem července a jako každý správný Lev má smysl pro styl a eleganci. Nebojí se vystoupit ze svazujících hranic o interiérových trendech, ale zároveň má velkou dávku empatie, aby se dokázala vžít do svého klienta a zrealizovala tak jeho dokonalou představu o prostoru, ve kterém bude žít nebo pracovat.

Neustále se vzdělává v oboru a přestože využívá moderní trendy a technologie, na své si u ní přijdou především klienti, kteří mají rádi nadčasový design s dávkou elegance a noblesy.

Miluje staré budovy, které mají svůj genius loci. Budovy, ve kterých vyniká kombinace starých a moderních prvků. Do moderních budov je naopak schopna začlenit staré rodinné kousky nábytku tak, jako by tam patřily odjakživa.

Má ráda vytříbený styl, ale dbá na to, aby klientova peněženka neutrpěla zbytečných ztrát. Rozlišuje, do čeho se vyplatí investovat a co naopak stačí koupit v nižší cenové kategorii. Díky této kombinaci vzniká pod jejíma rukama dokonalý interiér, který v klientovi vyvolává pocit vlastní jedinečnosti a u návštěv způsobuje "wow efekt".

Znalost ergonometrie zaručuje, že se v interiéru dobře žije. Zásuvky i vypínače jsou na správném místě, skříňkám nic nepřekáží v jejich otevření, pracovní plocha v kuchyni je v takové výšce, aby se paní domu při vaření nehrbila, zrcadlo v koupelně je tak vysoko, aby se v něm viděl i manžel, a při stolování mají všichni dostatek prostoru, aby do sebe u talíře nestrkali a při odchodu od stolu mohli bezpečně odsunout židli.

Jak řekl slavný návrhář Karl Lagerfeld: "Naslouchám své duši a porozuměl jsem jí, že má ráda dobré emoce. Myslím, že to je důvod, proč žijeme v hmotném světě. Protože dobré emoce v nás podněcuje leccos viditelného, materiálního. Víte, jsem přesvědčen, že potřebujeme krásné domy i krásné šatníky. Architektura stimuluje cit a vkus a také chuť vypadat dobře. Je to jako žízeň a hlad, vzájemně se podporují. A já tyhle emoce zbožňuji."

Naplňte i vy svou duši dobrými emocemi, jež ve Vás vyvolá prostor, který Vám může Milena navrhnout. Rozdávejte tyto emoce dál a podílejte se na tvoření radostného světa.