Působím pro oblast Prahy, Říčan a okolí.


Milena Eli Lapková
mobil: 602 268 286
lapkova@designeli.cz

Kontaktní formulář


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Jsme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění povinni získat Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a podle nařízení (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), získat Váš souhlas s využitím Vaší elektronické adresy k šíření obchodních sdělení v podobě marketingových materiálů, k elektronické i jiné komunikaci. Uveďte proto, prosím, platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, e-mailová adresa.

Odesláním vyplněného formuláře pro odběr newsletteru souhlasíte s výše uvedeným a s následujícím: 

„Souhlas se zpracováním uvedených údajů a s využitím mého elektronického kontaktu poskytuji dobrovolně a na dobu neurčitou. Dále prohlašuji, že poskytnuté údaje jsou pravdivé.“

Nakládáme s osobními údaji odpovědně a v souladu s výše uvedenými legislativami. 

Pokud patříte mezi ty, kteří již od nás dostávají novinky, budeme si velmi vážit toho, když s námi zůstanete v kontaktu. Zároveň do naší sítě rádi přivítáme nové členy. Pokud nechcete naše nabídky nadále dostávat, můžete se kdykoliv odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu, který je součástí každého newsletteru.

Zásady ochrany osobních údajů naleznete ZDE.

Děkuji za Vaši důvěru
Milena – Vaše Designérka