Reference

Zpětná vazba je velmi důležitá a já si velice vážím každého názoru na práci, kterou jsem odvedla. Vaše reference pomáhají nejen mě a všem se kterými spolupracuji, ale i dalším klientům kteří se rozhodují zda mne oslovit. Děkuji!

7 komentáře

 • Kateřina Tůmová - Technical Coordinator Centrum Černý Most

  S kolegy jsme se rozhodli omladit a zútulnit naše kanceláře. Paní Milena navrhla několik řešení, ze kterých jsme s kolegy vybrali konečnou variantu. V nově upravené kanceláři se nám všem příjemně pracuje a v nově upravené kuchyňce rádi společně obědváme.
  Paní Milena nám pomohla dosáhnout zútulnění jinak studených kancelářských prostor. Děkujeme

 • Marie a Michal Grafnetterovi

  Marie – S Milčou jsem dlouholetá kamarádka a nadchla mě vyprávěním o své práci. Sama jsem si už delší dobu přála nějaké změny v našem bytě, ale manžel o žádné změny nestál, líbilo se mu tak, jak jsme to měli. Nakonec jsme se společně rozhodli, že do toho půjdeme a plně jsme se svěřili do rukou naší designérky. Nejvíc mě bavila fáze pohovorů a výběru nábytku, osvětlení, dekorací a všeho ostatního. Mile mě i manžela překvapilo, jak velkou shodu jsme při výběru všeho našli, i přes náš rozdílný vkus. V tomto kroku se Milča projevila jako naprostá profesionálka s citem a respektem vůči klientům. Balení a vyklizení bytu bylo náročné, na druhou stranu jsme vše vytřídili a zbavili se všeho, co už dosloužilo nebo bylo navíc. Od nastěhování zpět se stále nemůžu vynadívat.
  Michal – Musím přiznat, že když se u nás v bytě objevila paní designérka, měl jsem zato, že je to zbytečná návštěva i investice. Dnes po úpravě bytu, se musím omluvit, neb přesto, že jsem byl přesvědčen, že naše obydlí je bez kazu, vše je sice jinak, ale k lepšímu. Paní designérka nám v naprosté souhře přestavěla prostory tak, že se nyní divíme, že jsme na to dříve sami nepřišli. Navíc veškeré práce koordinovala se svými subdodavateli v čase i věcném provedení, takže jsme s přestavbou bytu neměli žádné starosti. Je nám v bytě jinak a lépe. Skvělá práce, Milčo! Děkujeme. Michal a Marie

 • Eliška Stofferová

  Na Designeli jsem neměla žádné doporučení. Denně jsem ale vozila své děti do školky kolem její nenápadné cedulky u domu. Prohlédla jsem si web a na základě dojmu z něj si řekla, že to prostě zkusím. A zkouška se vyplatila :-). Pomohla nám ujasnit si, co vlastně od předělávaného prostoru očekáváme, přicházela se svými dobrými nápady, zapojila své nemalé zkušenosti a vkus, pomohla s výběrem vhodného a vkusného nábytku, doporučila šikovné řemeslníky. S výsledkem jsme moc spokojeni. A už se s ní pouštíme do dětského pokojíku. Takže vřele doporučuji.

 • Jana Juříková

  S Milenou se znám už dlouho, takže jsem věděla, že s realizací mého nového obýváku a předsíně si poradí na jedničku. Musím říci, že výsledek předčil má očekávání, vše spolu krásně ladí do posledního detailu. Milenu vřele doporučuji.

 • Němcová Marie, Praha 6

  Dobrý den, ráda všem Designeli doporučím. Změna interiéru mi pomohla na nové životní cestě po mém rozvodu a musím přiznat, že jsem nyní zase šťastná. Děti mě dlouho přesvědčovaly, že je na čase posunout se dál a že změna interiéru mi v tom pomůže. Dlouho jsem váhala, protože jsem měla strach. Bála jsem se toho, abych nakonec nebydlela v bytě, který bude jako z časopisu, ale nebude tam nic mého. Úvodní schůzka s paní Lapkovou ale naznačila, že ji kromě designu zajímají také lidé, pro které navrhují. Pomohla mě vyznat se v tom, jak bych chtěla žít a navrhla takový interiér, ve kterém se cítím opravdu doma. Po celou dobu mi kromě své práce dodávala i sebevědomí vyjádřit se co se mi líbí a co ne. Nezměnil se tak jen můj domov, ale i já. A já za vše moc děkuji. Je milá, citlivá a rozumí své práci.

 • Radim Kučera

  Díky, jste skvělí a děkuji vám za vaši práci při realizaci interiéru mého nového domu. Skvělá práce. Budu vás všude doporučovat. Musel jsem to napsat!

 • manželé Pastrňákovi

  Potřebovali jsme udělat designový návrh a následnou realizaci našeho bytu. Kamarád nám doporučil Designeli. Po několika setkáních jsme si byli jisti, že to byla správná volba. Má skvělý cit pro design!!! Po následné realizaci návrhu, jsme naprosto spokojeni s výsledkem. Jsme rádi, že jsme oslovili právě ji. V našem „novém“ bytě se cítíme naprosto skvěle!!! Díky!!!

Zanechat Odpověď